Denní menu
Neděle, 16. červenOmlouváme se, dnešní menu není k dispozici


Nápojový lístek

Galerie

Kontaktní informace


Kontakt

Telefon +420 777 959 990

Email: melinarest@gmail.com

Adresa

Michelská 800/47

Praha 4

Otevírací Hodiny

Pondělí - Pátek: 11:00 - 15:00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Provozovatel

Monika Rusová

IČO: 04187857
O Melině


Restaurace Melina si zakládá na kvalitně točeném, vychlazeném pivu a chutné české kuchyni. Stojíme si za tím, že servírujeme nadprůměrně velké porce jídla ve srovnání s konkurencí, jelikož nemáme rádi hladové lidi, protože jak se říká; když máš hlad, nejsi to ty … Snažíme se k hostům přistupovat především lidsky a přátelsky a udržovat ceny nízko, aby návštěvy restaurace nebyly mimořádnými zážitky, ale byly běžnou součástí života každého z nás; žijeme jen jednou, tak ať to za to stojí!

Mimo denního a stálého menu se na nás můžete obrátit s plánováním rautů, svateb, narozeninových či firemních večírků. Na zakázku jsme schopni upéct i dort dle vašich představ, který samozřejmě nemusíte konzumovat u nás, ale objednat ho na soukromé účely a v jedné z našich restaurací pouze vyzvednout.

Melina Michelská nabízí 45 míst k sezení, včetně útulných salonků, které Vám dopřejí trochu více soukromí. V letních měsících dalších 20 na prostorné zahrádce. Restaurace je nekuřácká.

Dovolte nám poděkovat za vaši návštěvu a poprosit Vás, abyste si představili našeho kuchaře ... Ano, vypadá stejně jako Vy, má jen dvě ruce, dvě nohy a velkou snahu připravit jídlo tak, abyste si ještě zítra pamatovali, co jste obědvali či večeřeli a jídlo se nestalo jen nutnou, nudnou, denní potřebou utišit hlad. Moc Vás žádáme o trpělivost při čekání na hlavní chod, které si můžete zpříjemnit naším skvělým plzeňským pivečkem či míchanými drinky.

Sedíte na zahrádce a je Vám chladno? Požádejte naši obsluhu o deku!

Wifi? Ano máme! Požádejte obsluhu o heslo.

Dodržujte pitní režim a nechte si na stůl přinést naši litrovou karafu vody s mátou jen za 40,- !

Líbí se Vám u nás? Dejte nám to vědět na náš facebook.cz/MelinaMichelska či instagram.com/Melina.restaurant

Milujeme pejsky, a proto jsou vaši domácí mazlíčci s vítání! Voda pro vašeho čtyřnohého parťáka samozřejmostí!

Věděli jste, že Melina i zakázkově peče? Mrkněte na náš instagram.com/dorty_od_meliny

Hledáte místo na uspořádání večírku či oslavy s přátelským přístupem? Oslovte nás! Pokusíme se splnit veškerá vaše přání tak, aby vaše párty byla jedinečná!